Drodzy Rodzice !

Od poniedziałku 19.04. dzieci wracają do przedszkola.

W związku z dużą liczbą zakażeń w naszym regionie, zwracam się z prośbą do Państwa aby  w przypadku podejrzenia zakażenia, któregoś z domowników lub kontaktu domownika z osobą zakażoną – pozostawili dziecko w domu. Przyprowadzacie Państwo do przedszkola wyłącznie dzieci zdrowe, bez objawów chorobowych, sugerujących chorobę zakaźną lub przejawiających objawy infekcji górnych dróg oddechowych /kaszel, katar, podwyższona temperatura/.

Przypominam, że wszyscy jesteśmy zobowiązani do stosowania środków ochrony osobistej, przestrzegania reżimu sanitarnego. Osoby bez masek nie będą wpuszczane do przedszkola.

Dziecko należy jak najszybciej rozebrać, przekazać Pani woźnej i opuścić przedszkole.  W szatni przedszkolnej może przebywać równocześnie tylko 5 Rodziców.

Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby pobyt dzieci w przedszkolu był bezpieczny. Codziennie przeprowadzane są dezynfekcje wszystkich użytkowych pomieszczeń przedszkola oraz zabawek i sprzętów, z których korzystają dzieci. W trakcie pobytu dzieci w przedszkolu dbamy o częste mycie rąk i bacznie obserwujemy stan zdrowia dzieci.

Serdecznie dziękujemy Państwu, za współpracę oraz odpowiedzialną postawę.

Wspólnie dbamy o Wasze i Nasze zdrowie.

Dziękujemy Rodzicom, którzy w przypadku zaobserwowania niepokojących objawów pozostawiają dziecko w domu oraz informują nas o zaistniałych podejrzeniach, nadzorze epidemicznym nałożonym przez sanepid i kwarantannach Państwa i członków rodzin.

Teresa Wysińska

Dyrektor PP nr 15