Nowy rok szkolny, nowe wyzwania.

Szanowni Rodzice! Drogie dzieci!

Z ogromną radością powitamy Was w progach naszego przedszkola w dniu 1 września 2020r.

Nadchodzący rok szkolny 2020/2021 stawia nowe wyzwania związane z sytuacją epidemiczną w naszym kraju. Wszyscy jesteśmy zobowiązani do przestrzegania zasad higieny i procedur ograniczających ryzyko zarażenia się koronawirusem. Na pewno będzie to trudny czas dla nas Wszystkich, dlatego tak ważna jest współpraca przedszkola z Państwem- Rodzicami, Prawnymi Opiekunami.

Zachęcamy Rodziców wszystkich dzieci do bieżącego śledzenia komunikatów na stronie internetowej przedszkola. Konieczne jest również bieżące śledzenie komunikatów GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju. Wszelkie informacje o zagrożeniu koronawirusem oraz o sposobach zapobiegania można znaleźć na stronie:

https://gis.gov.pl/Aktualnosci

https://www.gov.pl/web/gis/wytyczne-przeciwepidemiczne-glownego-inspektora-sanitarnego-z-25-sierpnia-2020-r-dla-przedszkoli-oddzialow-przedszkolnych-w-szkole-podstawowej-i-innych-form-wychowania-przedszkolnego-oraz-instytucji-opieki-nad-dziecmi-w-wieku-do-lat-3–iv-aktualizacja

Proszę o śledzenie na bieżąco informacji zamieszczanych na stronie internetowej naszego przedszkola.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.